Omschrijving
The Rag Company Ultra No Soak Coating Applicator
De Ultra No Soak Coating Applicator van The Rag Company is ontwikkeld voor detailers en autoliefhebbers die een perfecte, gelijkmatige applicatie willen zonder productverlies. Dankzij de hoogwaardige 70/30 “pearl weave” microvezel en innovatieve barrièretechnologie breng je coatings, waxen en sealants nauwkeurig en efficiënt aan.
Hoogwaardige coating applicator
De applicator is voorzien van een extreem zachte microvezelstructuur met dubbele interne stiksels voor extra comfort en een strak eindresultaat. De speciale No-Soak barrière voorkomt dat producten diep in de spons trekken. Hierdoor blijft meer product beschikbaar op het oppervlak, waardoor je minder coating verbruikt en een groter oppervlak kunt behandelen.
Veelzijdig inzetbaar
De Ultra No Soak Applicator is geschikt voor vrijwel iedere detailingklus, waaronder:
- Coatings
- Wax
- Sealants
- Glazes
- Dressings
Veilig te gebruiken op:
- Lakwerk
- Leer
- Kunststof
- Velgen
- Banden
- Interieur- en exterieurdelen
Eenvoudig te onderhouden
Voor een lange levensduur en optimale prestaties wordt aanbevolen om de applicator te reinigen met Rags to Riches™ microvezelwasmiddel. Dit reinigt diepgaand, herstelt het absorptievermogen en houdt de microvezels in topconditie.
Eigenschappen
- Extreem zachte microvezel applicator
- Hoogwaardige 70/30 “pearl weave” microvezel
- Innovatieve No-Soak barrièretechnologie
- Minder productverlies tijdens gebruik
- Geschikt voor coatings, wax en sealants
- Veilig voor interieur, exterieur en velgen
- Professionele kwaliteit van The Rag Company